هدر درباره

شرکت فنی، مهندسی و بازرگانی پیشگامان طیف تجهیز در سال 1394 فعالیت خود را آغاز نمود. یکی از زمینه های فعالیت این شرکت تامین سیستم های فراخوان و احضار جهت استفاده در مراکز بیمارستانی، اداری، هتل­ها و رستوران­ها و ...، از برندهای مطرح و با کیفیت موجود بود. با توجه به قابلیت و توانایی های فنی موجود در شرکت و با چشم انداز صادراتی، این شرکت،اقدام به بررسی برندهای موجود نموده و اقدام به تولید محصولات با کیفیت تر متناسب با نیاز مشتری و همراه با مزیت های رقابتی در مقایسه با محصولات مشابه داخلی و خارجی نمود.

محصولات تولید شده با نام و برند تجاری ثبت شده آریا پیجر سیستم عرضه می شود.

امکانات و قابلیت های موجود در سیستم های ارایه شده با نام آریا پیچر سیستم با توجه به نظرات مشتریان به ساده ترین شکل ممکن در سیستم های فراخوان و احضار ساخت این شرکت پیاده سازی گردیده و قابل تغییر بر اساس نیاز مشتریان عزیز می باشد.

یکی از دستاوردهای تیم فنی این شرکت، امکان ارایه و جایگزینی کلی و جزئی تمامی محصولات این شرکت در کنار  محصولات مشابه داخلی و خارجی موجود در بازار می باشد.

 

جهت دریافت هرگونه اطلاعات و راهنمایی در خصوص پیچرها با ما تماس بگیرید.

 

 

ارتباط با ما

آدرس: تهران - پونک بلوار عدل، خیابان بهار شرقی، خیابان مرداد، کوچه تیر ساختمان امیر پلاک 5 واحد 4

تلفن پشتیبانی  :

09123808790 - 09351335946

تلفن فروش : 

021-44484468 ؛ 09058293121

تلگرام : Telegram.me/Aryapager

ایسنتاگرام:Instagram.com/Aryapager

ایمیل: Sales[AT]aryapager[DOT]com

درباره ما

شرکت پیشگامان طیف تجهیز در سال 1394 در زمینه فنی ، مهندسی و بازرگانی فعالیت خود را آغاز نمود. یکی از زمینه های فعالیت این شرکت تامین سیستم های فراخوان و احضار در مراکز بیمارستانی، اداری، هتل­ها و رستوران­ها و ...، از برندهای مطرح و با کیفیت موجود بوده و با توجه به چشم انداز صادراتی،این شرکت، همزمان آغازبه تولید محصولات با کیفیت، با توانایی رقابت فنی در مقایسه با محصولات مشابه داخلی و خارجی و تجاری سازی محصولات خود با نام تجاری ثبت شده آریا پیجر سیستم نمود... ادامه مطلب