پشتیبانی

همکاران ما در واحد پشتیبانی آریا پیجر سیستم آماده‌ی پاسخ‌گویی به سوالات مشتریان عزیز می باشند. میتوانید جهت ارتباط با واحد پشتیبانی و درخواست هرگونه خدمات، در ساعات اداری با شماره تلفن های شرکت و در خارج از ساعات اداری با شماره همراه قید شده جهت پشتیبانی تماس گرفته و در صورتی که امکان راهنمایی تلفنی وجود داشته باشد همکاران ما شما را راهنمایی کرده و در غیر صورت در اولین روز کاری جهت راهنمایی در خصوص مراحل رفع ایراد با شما تماس گرفته خواهد شد و تا زمان رفع مشکل این ارتباط برقرار خواهد بود.

 

سوالات متداول

برای دریافت کاتالوگ محصولات و لیست قیمت ها چه کار باید بکنم؟

برای این منظور می توانید با شماره تلفن های شرکت در ساعات اداری و یا اکانت تلگرام ما تماس گرفته و درخواست کاتالوگ و یا لیست قیمت محصولات مورد نظر خورد را بفرمایید.

 

مزایای سیستم آریا پیجر نسبت به سایر سیستم های مشابه چیست؟

با توجه به اینکه کلیه مراحل طراحی و ساخت محصولات ارایه شده، توسط شرکت آریا پیچر سیستم انجام میگردد، لذا امکان ارایه راه حل های مختلف جهت رفع نیاز مشتریان وجود داشته و در مواردی میتوان طراحی را بر اساس نیاز مشتری اصلاح و در اختیار ایشان قرار داد. در ضمن محصولات ارایه شده با برند آریا پیجر سیستم دارای تنوع و فراوانی زیادی بوده که در مدلها و محصولات مختلف قابلیت هایی مانند ضد آب و یا ضد ضربه بودن را در اکثر محصولات خود ارایه می نماید.

 

آیا آریا پیجر در سایر استانها نمایندگی فعال پشتیبانی دارد؟

بله… شرکت آریا پیجر سیستم در اکثر استان های کشور دارای نمایندگی فروش و پشتیبانی می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با دفتر مرکزی تهران تماس حاصل فرمایید.

 

آیا امکان اخد نمایندگی در شهرستان ها وجود دارد؟

بله… برای این منظور با دفتر مرکزی تهران تماس حاصل فرمایید.

 

آیا امکان همکاری و استخدام در آریا پیجر وجود دارد؟

بله… فارغ الحصیلان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد الکترونیک و مخابرات میتوانند سوابق کاری و تحصیلی خود را جهت بررسی به شرکت ارسال نمایند.

جهت دریافت هرگونه اطلاعات و راهنمایی در خصوص پیچرها با ما تماس بگیرید.

تماس با واحد فروش تماس با واحد پشتیبانی

 

فهرست
آیا نیاز به مشاوره دارید؟